Logo Maia

HIFU (high intensity focused ultrasound )

Zabieg Hifu uznawany jest za jeden za skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ technologia ta wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu – dając w efekcie bezoperacyjny lifting i wyszczuplenie.

Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza skóry, a koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice pozwalają dostarczać strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania, odpowiednio dobranej w zależności od specyfiki określonego obszaru. Wtedy dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację, czego efektem jest lifting skóry. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry – produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Wskazania

  • opadające powieki

  • zmarszczki grawitacyjne
  • tzw. chomiczki
  • obwisłości, utrata gęstości skóry
  • podwójny podbródek
  • nadmiar skóry po ciąży
  • nadmiar skóry po odchudzaniu
  • lokalne otłuszczenia

Efekty

Zabieg urządzeniem HIFU MED LIFT przeciwdziała siłom grawitacji, gdyż poprawia owal twarzy, wyostrza kontury, wyraźnie liftinguje skórę. Zabiegi dają efekt bezoperacyjnego liftingu czoła, policzków i brzucha. Linia żuchwy staje się wyraźniejsza, ponieważ redukcji ulega zwiotczenie podbródka. Brwi unoszą się, a twarz odzyskuje młodszy wygląd. Urządzenie HIFU MED LIFT będzie dobre również dla Twojej sylwetki, ponieważ może redukować lokalne otłuszczenia na ciele. Co ważne, można także liftingować skórę po odchudzaniu i ciąży. Efekt utrzymuje się do 18 miesięcy, a zabieg nie wymaga rekonwalescencji i można go wykonywać cały rok bez względu na stopień nasłonecznienia.

Jak wygląda zabieg?

Na oczyszczoną skórę nakładany jest preparat żelowy, a podczas zabiegu pacjent odczuwa ciepło. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Natomiast może wystąpić jedynie łagodny rumień, u niektórych pacjentów może wystąpić także niewielki obrzęk, utrzymujący się do kilku dni.

Galeria efektów naszego zabiegu

Call Now Button

Facebook